Sağlıklı Nevresim Takımları

Sağlıklı Nevresim Takımları
servet
10/05/2014
10 Mayıs 2014

Sağlıklı bir yaşam sürmek, güne zinde başlamak, işte ve okulda enerjik olmak için iyi beslenmek ve elbette kaliteli bir uyku alışkanlığına sahip olmak gerekir. Sık sık bölünen ya da uykuya dalamadan sabah olan bir uyku yorucu olduğu kadar sağlık problemlerine de davetiye çıkarıcıdır. Kaliteli bir uyku için uzmanlara göre, uyku öncesi bazı hazırlıklar yapmak, uykuya hazırlanmak, yediklerinize dikkat etmek ve doğru bir yatak giysisi ile nevresim takımı seçmek gerekiyor.

Nevresim takımının uykunuza konfor sağlaması için %100 pamuk malzemeden olması, desenlerini veren renklerde kimyasal yerine bitkisel boya kullanılmış olması, yorganı ve yatağı kavrayan bir ebatta olması gerekiyor. Hatta nevresimin desenleri bile uykuya dalmaya teşvik eden, dinlendiren bir üslupta düzenlenmiş olmalıdır.

% 100 PAMUK NEVRESİM TAKIMLARI
English Home da %100 pamuk malzemeden üretilen nevresimler, cildinizin sürekli nefes almasını sağlayarak terleme kontrolü yapar. Böylece uykunuz daha konforlu ve keyifli olur. Düğme ve fermuar gibi detaylar uyku kalitesine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Desenler ise yumuşak ve dinlendiren renklerle stilinize hitap eden tasarım seçenekleriyle sunulur.  Ayrıca kolay ütülenebilen yapıları ile ev işlerinin en sıkıcı aşaması olan ütü derdini de hafifletirler. English Home nevresim takımları, sık yıkamaya dayanıklı dokuları yıpranmaları ve kolayca eskimelerini önler.

Belita, Irina, Liza English Home’daki nevresim takımlarından bazıları. English Home nevresim takımların 200×220 çift kişilik ve 160×220 tek kişilik ölçüleri ile ideal yatak ebatlarına göre hazırlanmıştır.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir