Şampiyon Çanakkaleli, ÇTSO’yu ziyaret etti

Şampiyon Çanakkaleli, ÇTSO’yu ziyaret etti
23 Temmuz 2015

Çanakkale’nin gururu Avrupa Şampiyonu tekvando sporcusu Zeynep Taşkın, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
ÇTSO Yönetim Kurulu üyelerinin tebrik ettiği Zeynep Taşkın, 3-5 Temmuz tarihlerinde Fransa’da düzenlenen 6’ıncı Avrupa Yıldızlar Tekvando Şampiyonası’ndan birinci oldu ve altın madalyalı Avrupa Şampiyonu ilk sporcu olarak Çanakkale’ye büyük bir gurur yaşatmıştı.
ÇTSO Yönetim Kurulu üyeleri Emin Aydoğan, Emin Bacak, İbrahim Gürbüz, Mustafa Kansu, Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal, Çanakkale’nin ilk Avrupa Şampiyonu sporcusu Zeynep Taşkın’ı tek tek tebrik ederek, hediye verdiler ve başarılarının devamını dilediler.
taskin
Zeynep Taşkın ile birlikte ÇTSO Yönetimini ziyaret eden Çanakkale Tekvando İl Temsilcisi ve antrenörü Hasan Altunışık, “Zeynep Çanakkale’ye ilkleri yaşatan genç ve başarılı bir sporcumuzdur. İki Türkiye şampiyonluğunun yanında bir Avrupa şampiyonluğu ve Türkiye Open Uluslararası Tekvando Şampiyonası’nda da birinciliği vardır. Ayrıca, Ağustos ayında Güney Kore’de yapılacak Dünya Şampiyonası’na katılacaktır. Çanakkale’den bir dünya şampiyonasına katılacak ilk sporcu olacaktır” dedi.
Ziyaretin sonunda ÇTSO Yönetim Kurulu üyeleri, Avrupa Şampiyonu Çanakkaleli sporcu Zeynep Taşkın ile fotoğraf çektirerek, Çanakkale’den böyle başarılı bir sporcu çıktığı için kendisini, antrenörünü ve ailesini bir kez daha tebrik ettiler.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir