Şampiyon Voleybolculardan Vali Tuna ve Rektör Laçiner’e Ziyaret

20 Nisan 2013

2. lig final grubunda şampiyon olarak gelecek sezon Acıbadem Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele etmeye hak kazanan Çanakkale Belediyespor Kadın Voleybol Takımı yöneticileri, teknik heyet ve oyuncuları, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile birlikte Vali Güngör Azim Tuna’yı ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Sedat Laçiner’i ziyaret etti.

Vali Tuna gösterdikleri başarıdan dolayı yönetici, sporcu ve teknik ekibi kutlarken, “Bu başarı tabi ki azmin, inancın, kararlılığın, ekip çalışmasının ve sabırla devam eden çalışmanın neticesidir. Hiçbir başarı tesadüfi olamaz. Ama burada takım çalışmasının önemi büyüktür. Sonuç olarak gelen başarının ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda günün anısına Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan, Vali Güngör Azim Tuna’ya sporcuların imzaladığı formayı armağan ederken, Tuna da başarılarıdan dolayı Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan’a plaket verdi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Sedat Laçiner’i de de makamında ziyaret eden filenin sultanlarına Laçiner; kente bu gururu yaşattıkları için teşekkür ederek, 1. Lig’de de başarılı olacaklarına inandığını sözlerine ekledi. Ziyaret Rektörlük Binasının önünde çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir