Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
SAODER, Turna Balığı Yakalama Yarışması Düzenliyor

SAODER, Turna Balığı Yakalama Yarışması Düzenliyor

Saros Körfezi Doğal Hayatı Koruma ve Amatör Olta Balıkçıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SAODER) ödüllü balık avlama yarışması düzenleyecek.

9 Eylül günü yapılacak olan yarışma Çanakkale İli Gelibolu ilçesi Tayfur Köyü’nde sportif amaçlı amatör olta balıkçılığını kamuoyuna tanıtmak, amatörlük ruhunu geliştirmek, çevreye ve yaban hayatına karşı sorumlu bir şekilde yürürlükteki kanun tüzük ve yönetmeliklere uyulmasını sağlamak, yarışma heyecanı ile amatör olta balıkçılarını bir araya getirerek, onları kaynaştırmak, yarışma kültürü, paylaşım ve yardımlaşma anlayışını geliştirmek amacıyla düzenlenecek.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Koruma Kontrol Genel Müdürlüğü’nün resmi izni ile yapılan bu organizasyona Çanakkale Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli gözlemci olarak katılacak. Yarışmaya isteyen herkes katılabilecek.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir