Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sarıbaş’tan Emekli Belediye Personeline Plaket

Sarıbaş’tan Emekli Belediye Personeline Plaket

Çanakkale?nin Çan ilçesinde belediyeden emekli olan personel ödüllendirildi.

Otobüs terminali lokantasında düzenlenen plaket töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ali Sarıbaş, her beş yılda bir belediyeden emekli olan personel ve aileleriyle birlikte biraraya geldiklerini belirterek, ?Belediyeden emekli olan işçi ve memur arkadaşlarımız için bir yemek düzenledik. Ben her zaman dayanışma gecelerinden yanayım. 20 yılda Belediyemizden şimdiye kadar 350′ nin üzerinde arkadaşımız emekli oldu. Bu arkadaşlarımıza aileleri ile birlikte mutluluklar diliyorum? dedi.

Plaket törenlerini geleneksel hale getirdiklerini belirten Belediye Başkanı Ali Sarıbaş, ?Bu plaket törenlerini geleneksel hale getirdik. Amacımız mesai arkadaşlarımızla bir arada olmak onların belediyede geçirdiği yılların hizmet anısı olarak hizmet plaketlerini vermekti. Burada bu birlikteliği görmek bizleri mutlu etti. Bizler personelimizin hak ve hukukunu korumadaki kararımızı devam ettireceğiz? dedi. Konuşmaların ardından emekli olan 34 personele plaketleri verildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir