Satranç Antrenör ve Hakem Kursları Açılacak

Satranç Antrenör ve Hakem Kursları Açılacak
17 Temmuz 2013

21. Troya Uluslararası Satranç Turnuvası’na eş zamanlı olarak Hakem ve Antrenör kursları açılması planlandığı açıklandı. Son başvuru tarihi 14 Ağustos 2013 Çarşamba günü olarak açıklanan 1’nci Kademe Antrenör, 2’nci Kademe Antrenör, Aday Hakem ile Hakem Gelişim antrenör ve hakem kurslarına başvurular Çanakkale Satranç İl Temsilciliği’ne yapılacak.

Çanakkale Satranç İl Temsilciliği’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Kurs gün ve saatleri turnuva katılımcıları ve ailelerinin de faydalanabilmesi maksadıyla tur saatleriyle çakışmayacak şekilde belirlenmiştir. Yeterli başvuru sayısına ulaşan kurslar açılacaktır. (Geçen yıl 20.Troya Turnuvasıyla eşzamanlı planlanan tüm kursların katılım sayıları yeterli olmuş ve kurslar gerçekleşmiştir. Katılmak isteyenlerin başvurularını diğer kayıtları beklemeden yapmaları menfaatlerine olacaktır.)

Açılacak kurslar ve planlanan tarihler şu şekildedir:
– Aday Hakem (23-25 Ağustos 2013)
– Hakem Gelişim (23-25 Ağustos 2013)
– 1. Kademe Antrenör (19-23 Ağustos 2013)
– 2. Kademe Antrenör (19-25 Ağustos 2013)

Kurs başvuruları Çanakkale Satranç İl Temsilciliğine yapılacaktır. Başvurunun onaylanması için kurs başvuru evrakları ve kurs ücreti dekontunun il temsilciliğine teslim edilmesi gerekmektedir. Kurs başvuruları listeleri il temsilciliği sitesinde duyurulacaktır. (Son başvuru tarihi 14 Ağustos 2013)
Kurslarla İlgili gerekli bilgilere aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Kurslarla İlgili gerekli bilgileri Çanakkale Satranç İl Temsilciliği’nin ilgili sayfasından edinebilirsiniz: canakkale.tsf.org.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir