Şehit Aileleri Derneği’nden Kutlu’ya Ziyaret

08 Şubat 2013

Çanakkale’de Şehit Aileleri Derneği başkan ve yöneticileri AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek dernek faaliyetleri ve hedef projeleri konusunda fikir alış verişinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu’nun karşıladığı dernek yöneticileri Kutlu’ya kurumsal faaliyetleri konusunda bilgiler verirken, önümüzdeki süreçte yapmak istedikleri proje ve düşüncelerini aktardı. Özellikle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in şehit aileleri konusundaki duyarlılıklarının kendilerini çok memnun ettiğini ifade eden şehit aileleri derneği yöneticileri, Türkiye’nin tüm şehit ailelerini Çanakkale savaşlarının 100’ncü yıl dönümünde Çanakkale’de toplamak istediklerini ifade ederek yarımadada bir şehit aileleri ormanı oluşturmak için fidan dikmek istediklerini belirtti.

Şehitler ve şehit aileleri konusunda her zaman duyarlı olduklarını belirten AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, dernek faaliyetleri ve projelerine her zaman destek olmayı bir sorumluluk kabul ettiklerini dile getirdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir