Şehit Polisin Evinde Yas

18 Ekim 2011

Bitlis’in Güroymak ilçesinde yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan 5 polis memurundan Bülent Emen’in Çanakkale’de yaşayan ailesi, acı haberle adeta yıkıldı.

Alınan bilgiye göre, Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde görev yaparken tayini önce Gelibolu ilçesine, ardından da Bitlis’in Güroymak ilçesine çıkan Bülent Emen (37), ailesini Lapseki’de bıraktıktan sonra görev yeri olan Bitlis’e gitti. Balıkesir İvrindi doğumlu olan Bülent Emen, yaklaşık 1.5 ay önce babasının ölümü haberi ile yıkıldı. Bitlis’ten Balıkesir’e gelerek babasını toprağa veren Bülent Emen, daha sonra ailesinin bulunduğu Lapseki ilçesindeki evinde mevlit okuttu. 10 gün önce yeniden görev yeri olan Bitlis’in Güroymak ilçesine giden Bülent Emen, eşi Fatma ve 10 yaşındaki oğlu Bahadır ile 6 yaşındaki kızı Eylül’ü Lapseki’de bıraktı. Şehidin çocuklarının Lapseki’deki Plevne İlköğretim Okulu’na gittikleri öğrenildi.

Bülent Emen’in şehit olduğu haberinin alınmasının ardından Lapseki Kaymakamı İsmail Ayhan Tavlı, şehidin ailesinin evine gitti. Bir ambulansın kapıda hazır bulunduğu evde acı haber aileye iletildi. Fenalık geçiren Fatma Emen’e sağlık ekibi müdahalede bulundu.

Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı, çok üzüntülü olduklarını belirterek, iki aracın refakatinde ailenin ambulansla Balıkesir İvrindi’ye gönderildiğini açıkladı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir