Selçuk İnan ve Gökhan Zan’dan Çanakkale’ye Selam Var

Selçuk İnan ve Gökhan Zan’dan Çanakkale’ye Selam Var
08 Ocak 2015

Çanakkale Dardanelspor alt yapısından yetişerek süper lig ve Milli takımlarda başarılar yaşayan iki futbolcudan Çanakkale’ye selam var.

Alt yapısından yetiştirdiği futbolcuları Türk futboluna kazandıran Çanakkale Dardanelspor’a iki futbolcusundan selam var. Geçtiğimiz günlerde Çanakkale Dardanelspor taraftarı olduğu kadar iyi de bir Galatasaray taraftarı olan Arda Aycibin’in Florya tesislerinde ziyaret ettiği Selçuk İnan ve Gökhan Zan yetişmiş oldukları kulübün formasını görünce duygusal anlar yaşadılar. Çanakkale’den gelen minik futbolsever Arda Aycibin’in armağan ettiği Çanakkale Dardanelspor formasına sevinen iki futbolcu Arda Aycibin’e teşekkür ederek kendi formalarını armağan ettiler.

Galatasaray futbol takımının kaptanı aynı zamanda Türkiye Milli takımının başarılı oyuncusu Selçuk İnan, Çanakkale Dardanelspor’da oynarken giydiği formaya uzun uzun bakarak Çanakkale Dardanelspor’un ve Çanakkale şehrinin kendisi için bambaşka olduğunu, çocuk yaşlarda geldiği Çanakkale Dardanelspor’un bugünlere gelmesinde büyük payı olduğunu ve Çanakkale’de unutulması mümkün olmayan günler geçirdiğini belirterek Çanakkale’ye selam iletirken, Gmkhan Zan ise eski takımının formasını gördüğünde çok duygulandığını ve Çanakkale Dardanelspor’un kendisi çin tarifi mümkün olmayan biryeri olduğunu ifade etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir