Semih Saygıner, Genç Girişimcilere Başarı Hikayesini Anlattı

04 Mart 2014

Dünya Bilordo Şampiyonu Semih Saygıner, Çanakkale Belediyesi’nin katkıları ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Genç Girişimciler Topluluğu’nun organizasyonuyla Troia Kültür Merkezi’nde Genç Girişimciler Topluluğu üyeleriyle bir araya geldi.

Söyleşiye, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Genç Girişimciler Topluluğu Kurucu Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri, Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, Genç Girişimciler Topluluğu yönetim kurulu üyeleri ve topluluk mensupları katıldı.

Dünya Bilordo Şampiyonu Semih Saygıner söyleşide hayat hikayesini, deneyimlerini, karşılaştığı engelleri ve zorlukları anlattı. Soru ve cevaplarla devam eden söyleşide Saygıner son olarak başarılı olmanın inanmaktan ve inandıklarının arkasından gitmekten geçtiğini ifade etti.

Söyleşi sonrası Semih Saygıner’e çiçek takdim eden Genç Girişimciler Topluluğu Kurucu Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri ise 7 yıl önce 6 kişiyle bir araya gelerek kurduğu topluluğun, bünyesindeki binlerce öğrenciye vizyon katarak mezun edildiğini, 7 yıldır girişimci öğrenciler ile başarılı insanları bir araya getirmeye çalıştıklarını ifade ederek, Genç Girişimciler Topluluğu’nun ayakları yere sağlam basan köklü bir topluluk olduğunu, büyük hedefleri olan ve önlerine çıkan her engeli aşan, inandıkları uğruna durmadan koşan bir ruhla yetişen girişimci başkanların gelecekte bu ülkenin siyasetinde, ticaretinde, bürokrasisinde ön saflarında görev yapacağını belirtti.

Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca ise Semih Saygıner’e plaket takdim ederken, Çanakkale Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a Genç Girişimcilere vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür etti.

Söyleşi, katılımcı öğrencilere katılım belgesi dağıtılmasıyla son buldu.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir