Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sempozyuma Katkı Sağlayan Öğrencilere Teşekkür Belgesi

Sempozyuma Katkı Sağlayan Öğrencilere Teşekkür Belgesi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Havacılık, İletişim, Denizcilik ve Lider Öğrenciler Topluluklarının düzenlediği ?1. Uluslararası Geleceğin Liderleri ve Vizyon Sempozyumu?nda görev alan öğrenciler Rektör Prof. Dr. Ali Akdemir tarafından teşekkür belgeleri ile onurlandırıldı.

Rektörlük senato odasında gerçekleşen törende konuşan Prof. Dr. Ali Akdemir, üniversite olarak öğrenci topluluklarına önem verdiklerini belirterek, ?Öğrencilerimizin ?Birey, Kurum, Kent ve Ülke Düzeyinde Vizyon Yönetimi? temalı ?1. Uluslararası Geleceğin Liderleri ve Vizyon Sempozyumu? gibi faaliyetlerde bulunmalarını sağlayarak eğitim, öğretim ve bilimin parçası olmalarını istiyoruz? dedi.

Törende, topluluk akademik danışmanları ve topluluk başkanları da sempozyumun başarılı geçmesinde katkısı bulunan başta Prof. Dr. Ali Akdemir?e ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir