Sendika Temsilcileri Stratejik Plan İçin Bir Araya Geldi

28 Haziran 2014

Çanakkale Belediyesi’nin 2015/2019 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmaları kapsamındaki toplantılarda son olarak sendika temsilcileri ile görüşüldü.

26 Haziran Perşembe günü Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Belediye Meclis Üyeleri Celal Karakaş, Saffet Kocabaş, Ethem Hırçın, Fikret Esen, Bilge Şimşek ve Eğitim-Sen, SES, Tüm-Bel Sen, Eğitim İş, DİSK, Tarım Orman Sendikası temsilci ve üyeleri katıldı.

‘Çanakkale’nin önündeki fırsatlar’ konu başlığı ile başlayan toplantıda, kentte beş yıllık süre içerisinde yatırım, proje ve çalışmalar çerçevesinde nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konuşuldu. Beş yıllık sürenin dışında kentin ileriye dönük büyüyen ve gelişen nüfusuna yönelik çalışmalar yürütülmesi gerektiği belirtilirken, aynı zamanda kentteki yatırımların tarım, turizm ve üniversite misyonları ekseninde değerlendirilmesi gerektiği de konuşuldu. Stratejik Plan Hazırlık Çalışmaları kapsamındaki toplantılar, 30 Haziran tarihinde Namık Kemal Mahalle Meclisi, 1 Temmuz’da Kent Konseyi Kadın Meclisi, 2 Temmuz’da Gençlik Çalıştayı, 3 Temmuz’da Esenler Mahalle Meclisi, 4 Temmuz’da Kemalpaşa Mahalle Meclisi ve 7 Temmuz’da da Spor Çalıştayı ile devam edecek.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir