Şener Şen’e Yoğun İlgi! Davetiyeler Yetersiz Kaldı!

18 Nisan 2019

Ünlü oyuncu Şener Şen’in rol aldığı “Zengin Mutfağı” isimli tiyatro oyununun ücretsiz davetiyeleri dağıtıma girdiği anda tükendi. Saatlerce kuyrukta bekleyerek davetiye alamayan vatandaşlar ise duruma tepki gösterdi.

21 Nisan 2019 Pazar günü saat 20:00’da Çanakkale’de, ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde sahnelenecek “Zengin Mutfağı” isimli tiyatro oyununun ücretsiz davetiyeleri 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat 13:00’de Mahalle Muhtarlıkları, Yazar ve Sanatçı Evi ile Çanakkale Seramik Müzesi’nde dağıtıma girdi. Erken saatlerden itibaren oluşan kuyruklarda sıra bekleyen vatandaşların birçoğu davetiye kalmadığı gerekçesiyle eli boş dönerken, bu duruma tepki gösterdi. Saat 13:00’de başlayan dağıtımlar için kuyrukların saat 10:00’dan itibaren oluştuğunu ve davetiyelerin muhtarlıklara yetersiz sayıda dağıtıldığını belirten vatandaşlar, “Çalışan kesimin bu saatlerde davetiye kuyruğuna girmesi mümkün değil, yetkililerin alternatif yöntemler düşünmeleri gerekiyor. Dağıtılan davetiyeleri de yetersiz buluyoruz. Örneğin Namık Kemal Mahallesi Muhtarlığında sırada 60’dan fazla kişi vardı ama bu kişilerin belki de yarısı burada davetiyelerini alabildi. Ayrıca halk için yapılan bu tür etkinliklerde protokolden kimseyi davetiye kuyruklarında göremiyoruz, onların da bizim gibi beklemeleri gerekmiyor mu?” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

Ünlü oyuncu Şener Şen’in de rol aldığı “Zengin Mutfağı” isimli tiyatro oyunu, 21 Nisan 2019 Pazar günü saat 20:00’da ÇOMÜ İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde sahnelenecek.

Yorumlar...
  • A akdere
    18/04/2019 15:51

    2 saat bekledim bilet kalmadi denildi ayakta bekledim 61 yasindayim cok istedigim halde alamadim uzgunum

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir