Serkan Ferat’ın “İtiraf” Şarkısı Yayınlandı

02 Kasım 2020

2000 yılında Popcorn adıyla kurulan, 2006 yılında Kreş ismini alan ünlü müzik grubunun vokalisti Serkan Ferat, müzik kariyerine Çanakkale’de devam ediyor.

Serkan Ferat’ın “Çıkmamış bir albüm’ün demo’su” albümün’den “İtiraf” şarkısının video’su bugün yayınlandı. Şarkıyı 2011 yılında yazmaya başladığını söyleyen ünlü şarkıcı, yeni şarkısı hakkında ise şu ifadeleri kullandı;

“İtiraf şarkısını 2011 yılında yazmıştım.Yaptığım şarkılar arasında her zaman benim için başka bir önemi olacak.Bazı şarkıların sözlerini yazmak açık kalp ameliyatı gibi’dir.Sanırım bu şarkı’da kendimden çok şey katmayı göze aldım ; umarım bir nebze’de olsa başardım ve hayatta kaldım. Geçen mart ayında çıkan “Çıkmamış bir albüm’ün demo’su” albümünde “İtiraf” şarkısı’da yayınlanmıştı.Kaç kişi dinledi,fark etti onu bilemem.Ama hep bir klibi olmasını arzu etmiştim.Uzun zamandır sinema’ya ve oyunculuğa gönül verip ; bir şeyler yapmak ,bir şeyler çekmek için can atan dostum @miridliynazamar el verdi ve onun sayesinde sonunda klibi kısa zamanda bitirdik .Romeo sen çok yetenekli bir çocuksun,yüreğinin sesini dinlemeye devam et lütfen. Ayrıca @rona.marla ‘nın çekim bouyunca yanımızda olması, emek ve güç vermesi bizim için herşeyi daha ‘da güzelleştirdi. Dilerim şarkı ve klip sizlerin kalp’lerinize dokunmayı başarır.”

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir