Sessiz Şampiyonlara Ödülleri Verildi

11 Mayıs 2012

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde bulunan Anafartalar Özel Eğitim Meslek Lisesi, Denizli’de yapılan Türkiye İşitme Engelliler Spor Şampiyonası’nda hem ferdi, hem de takım halinde şampiyon oldu. Şampiyon öğrenciler ödüllendirildi.

Gelibolu Anafartalar Özel Eğitim Meslek Lisesi İşitme Engelliler Okulu’nda düzenlenen törende, Gelibolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Alpay Çardak tarafından şampiyon öğrenciler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

Çardak, “Sessiz dünyanın şampiyon sporcularını ve onları yetiştiren hocalarını kutluyorum. Bu okulumuzun basketbol takımında 3 milli sporcu yer alıyor. Onları da canı gönülden kutluyorum. Bundan sonra hedefleri hep şampiyonluk olacaktır. Bize de ne görev düşüyorsa yapacağız” dedi.

Şampiyonların hocaları olan beden eğitimi öğretmeni Enver Ünlü, “Mükemmel bir kadro yakaladık. Tüm sporcularım birbirinden değerli. Branşları ayrı olmasına rağmen basketbol takımımızda 3 milli takım oyuncumuz bulunuyor. Emre Özçelik, İşitme Engelliler Milli Takımında oynuyor. Bu öğrencimizin oynadığı Hentbol Milli Takımı Avrupa 2’incisi oldu. Bu çocuğumuza şimdi maaş bağlanacak. Bu üç sporcumuz aynı zamanda okullarının basketbol takımında oynuyorlar. Ödülleri hak ediyorlar” diye konuştu.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir