Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sevgi Müzikali, Çanakkale’de Sahne Alacak

Sevgi Müzikali, Çanakkale’de Sahne Alacak

Müjdat Gezen ve arkadaşları, Sevgi Müzikali’ni Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin çocukları için oynayacaklar…

İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde 23 Şubat saat 20.00’da gerçekleştirilecek etkinlikte Müjdat Gezen, Ayşen Gruda, İlker Ayrık, Mehtap Ar ve daha birçok ünlü isim yer alıyor. Çanakkale Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen bu etkinliğin biletleri ise, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden temin edilebilecek. Biletlerde ön koltukların fiyatı 75 TL, arka koltukların fiyatı 60 TL olarak açıklandı.

Altmışlı yıllarda Kadıköy’de iki aşk hikâyesini müziklerle danslarla anlatan bir komedi müzikal… Kandemir Konduk yazdı. Müziklerini Seçil Akın, Atilla Özdemiroğlu ve oyunda başrollerden birini oynayan Betül Demir yaptı.
Yönetmen Müjdat Gezen. Kırk altı kişilik bir kadroyla oynanan oyunda başrollerini Müjdat Gezen, Ayşen Gruda, İlker Ayrık, Betül Demir, İlhan Daner, Mehtap Ar gibi ünlü sanatçılar ve genç oyuncular, dansçılar, paylaşıyor. Oyunun dekor ve kostümlerini Leyla Gezen yaptı. Afiş ve billboardları ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut hazırladı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir