SGK’ dan Bayramiç’e Yeni Hizmet Binası

26 Haziran 2015

Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, Bayramiç Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nün en kısa sürede açılacağını duyurdu.
SGK İl Müdürü Tümsek, temeli atılan Bayramiç Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü’nü yerinde inceledi. Kurum hizmetlerine erişimin kolaylaştırılması amacıyla, Bayramiç’te Sosyal Güvenlik Merkezi kurulacağını söyleyen Tümsek, yeni hizmet binası ile hızlı, kaliteli ve kesintisiz hizmetleri vatandaşın ayağına götüreceklerini ifade etti.
İl Müdürü Tümsek konuyla ilgili bilgileri şöyle iletti;

“Yüklenici firma olan AZEK Mad.İnş.Tur.Med.İth.İhr.San.ve Tic.Ltd.Şti. 20 Nisan 2015 tarihi itibariyle inşaata başlamıştır. 685.000,00 TL ihale bedeliyle , 200 gün içerisinde tamamlamayı taahhüt etmiştir. Bayramiç Sosyal Güvenlik Merkezimiz 485 m2 yeni hizmet binasıyla faaliyetine 200 gün sonra başlayacaktır. Ve bizler, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ile hizmet kalitemizi sürekli artırma gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bayramiç ilçemizde 512 işyeri,2228 sigortalı, 2625 Bağ-kur lu, 717 Emekli Sandığı olmak üzere 5570 çalışan bulunmaktadır. Vatandaşımıza hizmet en büyük hedefimizdir.Diğer ilçelerimizde de Sosyal Güvenlik Merkezlerimizi kuracağız”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir