Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Sıcak Yemek Yardımı Sürüyor

Sıcak Yemek Yardımı Sürüyor

Çanakkale Belediyesi, ihtiyaç sahibi kentlilere yönelik yürüttüğü sosyal yardım çalışmalarına devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen sosyal yardım çalışmaları kapsamında, önceden tespit edilen yatalak, yaşlı ve ihtiyaç sahibi kentlilere yönelik Ocak ve Haziran ayları içerisinde sıcak yemek yardımında bulunuldu. Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen sıcak yemek yardımı çalışması Ramazan ayında da devam ediyor. Ramazan ayında, önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi kentlimize iftar öncesinde sıcak yemek yardımında bulunuluyor. Çanakkale Belediyesi Sosyal İşler Birimi tarafından Ramazan ayı nedeni ile yürütülen çalışmalar kapsamında ayrıca, ihtiyaç sahibi kentlilere iftar paketleri Belediye Personeli ve Kent Gönüllüleri tarafından dağıtıldı.
Çanakkale Belediyesi sosyal yardım çalışmaları kapsamında yatalak, yaşlı ve ihtiyaç sahibi kentlilere yönelik yapılan sıcak yemek yardımları Ramazan ayı sonrasında da devam edecek.

Görüntülenme: 20
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir