Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Şimdi tiyatro izleme zamanı

Şimdi tiyatro izleme zamanı

Organizasyonunu Büyülü Sahne’nin üstlendiği Ödüllü komedi oyunu ‘Benimle Delirir misin?’ Çanakkaleli tiyatro severler ile buluşacak.

Kadın erkek arasındaki sonsuz çekişmeyi, seyircisiyle birlikte irdeleyen interaktif oyunda, gerçek hayatta da karı koca olan Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan Yapıcı oynuyor. Sezonun en iddialı yapımlarından biri olan oyun 25 Ekim Perşembe günü Ticaret ve Sanayi Odası Salonu’nda 20.30 da seyirci ile buluşacak. Kahkahanın eksik olmadığı oyunun biletleri Troia Kitap Evi,Keyfeder Pastanesi ve Biletix’de satışa çıktı.

EGE İLE GAGA ÇOCUKLAR İLE BULUŞACAK
TRT’nin Sevilen kahramanları Ege ile Gaga Çanakkale’de izleyicisiyle buluşacak. Eğlenceli müzikler ile coşkuya ortak olacak çocuklar Ege ile Gaga’nın maceralarını merakla izleyecek. 25 Ekim Perşembe günü Saat 10.00- 13.30 ve 14.30 da çocuklar ile buluşacak olan kahramanları izlemek için biletleri Troia Kitap Evi, Keyfeder Pastanesi ve Biletix’den temin edebilirler.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir