Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Sırlar ve Otomobiller” 24 Ocak’ta MAHAL’de

“Sırlar ve Otomobiller” 24 Ocak’ta MAHAL’de

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Levent Vardal’ın hazırladığı “Sırlar ve Otomobiller” seramik sergisi, 24-31 Ocak 2018 tarihlerinde Mahal Sanat’ta Çanakkaleli sanatseverlerle buluşuyor. Serginin açılışı 24 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da Mahal Sanat’ta gerçekleştirilecek.

“Sırlar ve Otomobiller” seramik sergisi 24-31 Ocak 2018 tarihlerinde Mahal Sanat’ta Çanakkaleli sanatseverlerle buluşuyor. Serginin açılışı 24 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek. Levent Vardal’ın seramik üzerine sır tekniği ile çizdiği klasik otomobil resimleri İstanbul ve İzmir’de açılan sergilerde ilgiyle takip edilmişti. Çanakkaleli sanatseverlerle buluşmaya hazırlanan serginin Çanakkale’ye getirilmesini sağlayan Vizyon Medya Reklam Organizasyon Firması Yetkilisi Çağatay Değirmenci yaptığı açıklamada; “Değerli Hocamız Levent Vardal’ın İstanbul ve İzmir’de açılan sergilerinde son derece beğenilen ve ses getiren sergisini Çanakkale ile buluşturmaktan son derece mutluyuz. Böylesine bir sergiyi Çanakkale’de ağırlayacağımız için son derece mutluyuz. Davetimizi kırmayarak sergi teklifimizi kabul eden Sayın Levent Vardal’a teşekkür ediyoruz. Çanakkale’yi 24-31 Ocak’ta Mahal Sanat’a bekliyoruz” dedi. Sergi 24 Ocak’ta ki açılışın ardından bir hafta boyunca Mahal Sanat’ta ziyaretçilerini bekleyecek.

Filtreler:
Görüntülenme: 29
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir