Size Özel Baskı: “Kapılarınız İsimsiz Kalmasın”

Size Özel Baskı: “Kapılarınız İsimsiz Kalmasın”
22 Temmuz 2013

Printix, Türkiye’nin en kapsamlı kupa baskı sitesi olan www.sizeozelbaski.com internet sitesinde Türkiye’nin tüm şehirlerine, birçok ürününde kişiye özel baskı hizmeti sunuyor.

“İster Evinize İster Ofisinize”
Özellikle son dönemde oldukça popüler hale gelen kapı ve masa isimlikleri artık eskisi gibi tek tip değil. A’dan Z’ye her noktasını zevkinize özel hale getirebiliyorsunuz. Yerel bir işletme olarak kişiye özel masave kapı isimlikleri üretimi ile başlayan Size Özel Baskı, bugün Türkiye’nin her noktasına siparişinizin en geç ertesi günü gönderim yapıyor. İster çizgi film kahramanlarından oluşan bir kapı isimliği, isterseniz aynalı kapı isimliği, kısaca tam zevkinize uygun modelleri size özel olarak hazırlatabilirsiniz. Unutmayın, sizi ve evinize gelen misafirleri ilk karşılayan daima isimliğinizdir.

Sevdiklerinize hediye olarak almak isterseniz, tek yapmanız gereken sipariş aşamasında hediye ambalajı istediğinizi belirtmek. Sevdiklerinize özel olarak hazırlanmış isimlik modellerinin yıllarca kullanılacağından ve diğer birçok hediye gibi bir kenarda eskimeyeceğinden emin olabilirsiniz. Üstelik direkt olarak hediye edeceğiniz kişiye gönderim yaptırabilirsiniz.

Ofisinizde kullandığınız isimliğin işletmenizin ilk izlenimi için ne kadar önemli olduğunu herhalde bilmeyen yoktur. Ahşap, mermer, deri, kristal ve cam malzemelerden özel olarak hazırlanan masa isimliği modelleri ile Sizeozelbaski.com alanında Türkiye’nin en çok modeli bir arada bulunduran ve  uygun fiyatla sunan firması haline geldi. 2003 yılından beri kişiye özel baskı hizmeti veren firma tescil ettirdiği Printix markası ile tüm ürünlerini UPS kargo güvencesiyle adresinize teslim ediyor.

Ödeme seçenekleri konusunda da oldukça esnek olan firma kredi kartı olmayanları da düşünmüş. Kapı isimliğinizi kapıda ödeyin sloganıyla herkese hitap ediyor. Bunun yanında Havale-EFT, Paypal ve Kredi kartı gibi ödeme seçenekleri de mevcut.

Sipariş vermek için tıklayın !

Dilerseniz firmanın facebook adresinden (www.facebook.com/sizeozelbaski) ürün akışını da takip edebilirsiniz. Ve isterseniz sizin ürünleriniz de sayfada yayınlanır.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir