Sokak Futbolunun Kalbi İlhan Mansız’la Atacak!

Sokak Futbolunun Kalbi İlhan Mansız’la Atacak!
30 Haziran 2018
18:00-21:00
Truva Atı
Yarışma

Neymar Jr’s Five 2018 Türkiye Finali bu yıl Çanakkale’de. 30 Haziran’da Truva Atı’nın hemen yanı başında yapılacak maçlarla Brezilya yolcusu olacak ekip belirlenecek. Maçların konuğu ise İlhan Mansız olacak.

Dünya üzerinde 60’tan fazla ülkede gerçekleşen global sokak futbolu turnuvası, bu yıl elemelerini İstanbul’da gerçekleştirmişti ve 8 takım Türkiye Finali’nde yer almaya hak kazanmıştı. 30 Haziran’da gerçekleşecek bu büyük final için bu kez Çanakkale belirlendi. Maçlar 2018 Troya Yılı etkinlikleri kapsamında Çanakkale Merkez’de Truva Atı’nın hemen yanındaki alanda yapılacak. Ayrıca Neymar Jr’s Five Türkiye Finali’ne ülkemiz için büyük bir futbol ikonu da konuk olacak: “İlhan Mansız!”

Çanakkale Valiliği ve Çanakkale Belediyesi’nin desteği, CarrefourSA’nın sponsorluğunda gerçekleşecek büyük finalde 8 takım, önce grup maçlarıyla kozlarını paylaşacak. Daha sonra eleme usulüyle şampiyon bulunarak, Brezilya’da Türkiye’yi temsil edecek takım belirlenecek. Neymar Jr’s Five Türkiye Finali 30 Haziran’da 18:00 civarında başlayıp, 21:00 surlarında son bulacak. Şampiyon olan ekip, ardından Brezilya’ya giderek büyük yıldız Neymar’la tanışma fırsatına kavuşacak.

Neymar Jr’s Five 2018 Türkiye Finalistleri
Gençlerbirliği
Kuzenler
International Students
Pask, Uni Avcılar
Bitse de Gitsek
Başakşehir Flamengo
KompleksLiii
FUTSAN
RB Chelsea

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir