Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sokak hayvanları için pedallayacaklar!

Sokak hayvanları için pedallayacaklar!

Çanakkale Bisiklet Platformu, Çanakkale Koza Gençlik Derneği, Ardes Öğrenci Yurdu,Ahbap Çanakkale ve Best Of Fitness’in desteği ile Duvar Cafe&Bar’ın organize ettiği Arkadaşıma Dokunma Bisiklet Turu 7 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek.

Çanakkale Bisiklet Platformu anlamlı bir etkinliğe daha imza atıyor. Organizasyon ile ilgili gerçekleştirilen duyuru da; “Hayatı ve doğayı paylaştığımız dostlarımız onlar… Kimiyle uygarlığı taşıdık kıtadan kıtaya, kimiyle toprağı sürüp ürün hasadı yaptık yüzyıllarca, kimiyle arkadaşlık ettik… Onlar aynı göğün altında hayata beraber değer kattığımız dostlarımız… Onlarla yüzyıllardır beraber yaşadığımızı unutup onların yaşam haklarını gasp etmeye başladık. Bizler Duvar çalışanları olarak onlarla ilgili unuttuklarımızı hatırlatıp farkındalık yaratmak için Hayalgücü Tanıtım, Çanakkale Koza Gençlik Derneği, Çanakkale Bisiklet Platformu, Ardes Öğrenci Yurdu, Ahbap Çanakkale ve Best Of Fitness’in desteği ile 7 Ekim pazar günü saat 17.00’da Golf Aile Çay Bahçesi’nde toplanarak “Duvar Çalışanları Hayvana Şiddete Karşı” başlığıyla pedal çeviriyoruz… Bu farkındalığa güç katmak isteyen tüm dostlarımızı bu minik bisiklet turuna bekliyoruz” denildi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir