Sosyal Market Yeni Yerinde

27 Temmuz 2016

Çanakkale Belediyesine bağlı olarak 2006 yılından bu yana hizmet veren Sosyal Market, Cevatpaşa Mahallesi Pirireis Caddesi No: 65/1 adresine taşındı. Sosyal Marketin faaliyetleri tüm hızıyla sürüyor.
Bir süredir Belediye İş Merkezinde hizmet veren Sosyal Market, yeni adresinde hizmete kaldığı yerden devam ediyor. Toplumsal dayanışmayı arttırmak adına oluşturulan Sosyal Markette giysi, ayakkabı, kırtasiye malzemesi, okul araç ve gereçleri, mutfak eşyaları, ev mefruşatı ve tekstil ürünleri, beyaz eşya, ev eşyası, mobilya, oyuncak, çanta, tıbbi araç gereç gibi kullanılabilir durumdaki ayni yardıma elverişli eşyalar toplanıp, aynı merkezden dağıtımı gerçekleştiriliyor.
Temizlik ve kullanılabilirliğin ön planda tutulduğu çalışmalar kapsamında eşyalar, temizliği, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra dağıtılıyor. Sosyal Markette hafta içi her gün 08.00-17.00 saatleri arasında bağışlar kabul edilirken, ihtiyaç sahipleri de Pazartesi, Perşembe ve Cuma günleri 08.00-17.00 saatleri arasında Sosyal Marketten yararlanabiliyor. Ayrıca her hafta, hafta içerisindeki yoğunluğa göre belirlenen bir günde, evlerden büyük eşyalar araçla toplanıyor ve ihtiyaç sahiplerinin adreslerine ulaştırılıyor.
Sosyal Markete bağışta bulunmak ya da bilgi edinmek için 217 8915 nolu telefon veya Belediyemizin 444 17 17 nolu Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir