Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Spor Çalıştayı Düzenlendi

Spor Çalıştayı Düzenlendi

Çanakkale Belediyesi 2015/2019 Stratejik Planı hazırlık çalışmaları kapsamında Spor Çalıştayı düzenlendi. İkinci kez düzenlenen toplantı çerçevesinde kentin spor vizyonunu belirlemeye yönelik konular masaya yatırıldı.

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, Belediye Meclis Üyeleri Birten Sarıbaş ve Bilge Şimşek başta olmak üzere spor federasyonları ve derneklerinin temsilcileri katıldı. İlk toplantının devamı niteliğindeki çalıştayda, kentte yürütülen spor faaliyetlerinin geliştirilmesi, amatör spor kulüpleri ve sporcuların desteklenmesi, yeni spor dalları için alt yapı oluşturulması, özellikle çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesine yönelik konular görüşüldü.

Stratejik Plan kapsamındaki dış paydaş toplantıları kapsamında dün (8 Temmuz 2014 Salı) esnaf odalarıyla da bir toplantı gerçekleştirildi.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir