Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Stratejik Liderlik ve Takım Çalışması” Konulu Seminer Yapılacak

“Stratejik Liderlik ve Takım Çalışması” Konulu Seminer Yapılacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu, Troia Kültür Merkezinde ücretsiz sertifikalı “Stratejik Liderlik ve Takım Çalışması” konulu seminer organize etti.

14 Ekim Pazar günü, 09:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan ve Indus Danışmanlık Kurucu Danışmanı Efsun Yüksel Tunç tarafından verilecek seminere katılım 1 adet kitap ile olacaktır. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genç Girişimciler Topluluğu Akademik Danışmanı Öğretim Elemanı Hikmet Yurteri şunları ifade etti: “Her yıl olduğu gibi bu yılda üyelerimizin kişisel gelişimlerine katkı sunmak adına seminer organize etmiş bulunmaktayız. Topluluk üyelerimizin kişisel gelişimlerini önemsiyoruz, onları geleceğe daha donanımlı hazırlamak adına bu tür etkinlikler yapıyoruz Bu seminerimizde diğerlerinden farklı olarak 1 adet kitapla katılım şartı koyduk. Seminerimiz aracılığıyla toplanan kitapları, Batı Marmara Bölgesinin en büyük kütüphanesi olma özelliğini taşıyan ÇOMÜ Kütüphanesine topluluk adına aktaracağız. Seminere herkes 1 adet kitap karşılığında katılabilir” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir