Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Taç Çiçek Evi Özel Günlerinizi Taçlandırıyor

Taç Çiçek Evi Özel Günlerinizi Taçlandırıyor

Özel tasarımlı çiçek modelleri ile düğün, nişan, doğum günü, mezuniyet gibi özel günleri yaratıcı organizasyonlarıyla ölümsüzleştiren Taç Çiçek Evi, özel günlerin unutulmazları arasında yer alıyor.

Düğünlerde havai fişek gösterileri ve video prodüksiyon çalışmaları da gerçekleştiren Taç Çiçek Evi, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve yıldönümleri için en güzel çiçek modellerini müşterileri için hazırlıyor.

Geçtiğimiz sezonun en fazla izlenen Türk filmi olma başarısını gösteren Eyyvah Eyvah’ın birincisinde ve henüz çekimleri devam etmekte olan devam filminde de düğün sahnelerinin tasarımını gerçekleştiren Taç Çiçek Evi, Çanakkale’de ilkleri gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor.

İşletme Sahibi Nesrin Kasaplar, Çanakkale halkına 1999 yılında hizmet vermeye başladıklarını belirterek “Yapay çiçek üzerine açılan dükkanımız, çiçekçiliğin yanında açılış ve düğün organizasyonları ile havai fişek, balon süsleme ve uçan balon dallarında müşterilerimize hizmet vermektedir.” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir