Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Talih Kuşu Davetiye Oldu

Talih Kuşu Davetiye Oldu

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğretim Elemanı Gökhan Bayram, nişanlısı Sakine Çelik ile birlikte yapacakları düğünün davetiyesini Milli Piyango bileti şeklinde hazırlattı.

ÇOMÜ Öğretim Elemanı Gökhan Bayram, 21 Mayıs Cumartesi gecesi Kolin Hotel’de yapacakları düğün için değişik bir davetiye hazırlamak istediklerini belirterek, “Nişanlım Sakine Çelik ile birlikte davetiyemizin Milli Piyango bileti şeklinde olabileceğini düşündük. Biletin ön yüzüne siyah-beyaz bir Çanakkale manzarası yerleştirip sol tarafa kendi fotoğraflarımızı koyduk. Sağ tarafta yer alan numara bölümüne ise düğün tarihini bilet numarası şeklinde “210511” olarak yazdırdık. Rakamların arasına da seri numarası olarak kendi isimlerimizin harfleri olan “SA-Kİ-NE-GÖ-KH-AN” harflerini koyduk. Davetiye şeklindeki biletin arkasında da, ‘Bazı Bilgiler’ başlığı altında yer ve saat bilgilerine yer verdik” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir