Tarkan, Çanakkale’deydi

Tarkan, Çanakkale’deydi
11 Temmuz 2012

Yaklaşık 19 yıl önce 18 Mart Stadyumu’nda konser veren Tarkan aradan geçen uzun sürenin ardından tekrar Çanakkale’de hayranları ile buluştu.

11. Fanta Gençlik Festivali kapsamında gerçekleştirilen konser öncesi binlerce Tarkan hayranı 18 Mart Stadyumunda tribünler ile sahanın içini doldurdu. Tarkan’dan önce sahne alan Emre Aydın birbirinden güzel şarkıları ile seyircileri coştururken, saat 23.00 sıralarında sahneye çıkan Megastar Tarkan ise yaklaşık 1 saat boyunca birbirinden güzel eserlerini seslendirdi. Zaman zaman seyircilerin de şarkılara eşlik ettiği konserde hayranları Tarkan’ın bol bol fotoğrafını çekti.

Öte yandan sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı konser sırasında basın mensuplarının konseri takipleri sırasında yaşadıkları zorluk ise dikkat çekti. Bazı basın mensupları ise yaşanan sorun sebebiyle yetkililere tepki gösterdi.

Bu arada konser sırasında fenalaşan bazı kişiler ise Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi altına alındı. Tedavi altına alınan Tarkan hayranlarının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

ÇANAKKALE’DE TARKAN İZDİHAMI
Yaklaşık 19 yıl aradan sonra Çanakkale’de tekrar hayranlarının karşısına çıkacak olan Tarkan’ı görmek isteyen binlerce hayranı 18 Mart Stadyumu’na gelince kapılarda izdiham yaşandı.

Saat 16.00 sırlarında özel uçakla Çanakkale Havaalanı’na gelen Tarkan buradan 5 yıldızlı Kolin Hotel’ e geçti. Basın mensuplarından adeta kaçırılırcasına otele götürülen Tarkan konser saatine kadar burada dinlendi.

Öte yandan 11. Fanta Gençlik Festivali kapsamında Çanakkale’de hayranlarının karşısına çıkacak olan Tarkan’ı görmek isteyen binlerce hayranı ise saat 16.30’dan itibaren 18 Mart Stadyumu’na akın etti. Kapılarda zaman zaman izdihamın yaşandığı konser girişinde zaman zamanda görevliler ile seyirciler arasında tartışmalar yaşandı. Bu arada konseri fırsat bilen seyyar satıcılar da 18 Mart Stadyumu’nun önüne akın edince ilginç görütüler yaşandı. Havanın da sıcak olması sebebiyle kapı önündeki seyyar satıcılardan pet şişe sularından alan seyirciler ellerinde su şişeleri ile stadyuma alınmayacaklarını öğrence şok oldu. Satın aldıkları suları giriş kapısındaki poşetlere atmak zorunda kalan seyirciler üzerleri didik arandıktan sonra tribünlere alındılar.

[Kaynak: Medya Hedef]

Yorumlar...
  • HASAN
    11/07/2012 15:54

    NE KADAR HAZIR HABERCİLİK DAHA KAÇTA ÇIKTIĞINI BİLE ÖĞRENMEDEN YAZMIŞSINIZ.ADAM 21:45 TE ÇIKTI 23:00 DEMİŞSİNİZ.1 SAAT KALDI DEMİŞSİNİZ 1.30 SAAT KALDI.SÜPERSİNİZ...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir