Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tayini Çıkan Eceabat Kaymakamına Veda Yemeği

Tayini Çıkan Eceabat Kaymakamına Veda Yemeği

Alan Kılavuzları Kooperatifi eski ve yeni yönetimi Ankara?ya tayini çıkan Eceabat Kaymakamı Muhterem İnce?ye Morto koyunda iftar ve veda yemeği verdi.

Düzenlenen yemek sebebiyle Alan kılavuzlarına teşekkür eden Kaymakam Muhterem İnce, her ortamda alan kılavuzlarının destekçisi olacağını belirtti. Muhterem İnce’ye yemek sonunda Alan Kılavuzluğu?na yaptığı katkı dolayısıyla bir anı obje armağan edildi.

Yemeğe Alan Kılavuzları Kooperatifi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Çelik, üyeler Seyhan Taştepe, Nuray Artut, Günsel Okyar ve Ertekin Köse ile birlikte Kooperatif yönetimi iki eski başkanı Kamil Uzelli ve Cemalettin Yıldız katıldı.

İHA

Yorumlar

ayşenur (10/10/2009 16:43)

ben eceabat özel idare müdürünün kızı kaymakamımız çok iyi birisiydi.Herkez gitmelerine eminimki çok üzüldü.Gitmeden önceki zamnlarda eceabatı daha güzel yapmak için elinden geldiğince hatta daha fazlası için çalıştı eski kaymakamımız MUHTEREM İNCE ye çok teşekkür ediyor sayılarımızı sunuyorum..........

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir