Tefeci Faciasının Kurbanları Toprağa Verildi

Tefeci Faciasının Kurbanları Toprağa Verildi
23 Ocak 2012

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde cinnet getirip 4 aylık hamile eşini ve 2 yaşındaki çocuğunu öldürdükten sonra intihar eden sağlıkçı, ailesi ile birlikte Ayvacık ilçesinde toprağa verildi.

Ezine Devlet Hastanesi’nde röntgen teknikeri olarak görev yapan Serkan Sevinç (34), önceki gün Gazi Mahallesi’ndeki evinde cinnet getirerek aynı hastanede hemşire olarak görev yapan 4 aylık hamile eşi Türkan (33) ve oğlu Deniz Ege’yi (2) bıçaklayarak öldürmüş, ardından da boğazını keserek kendi canına kıymıştı. Tefecilere 250 bin TL borcu olduğu iddia edilen Sevinç’in borcunu ödeyememesi sebebiyle bunalıma girdiği iddia edilmişti.

İlçe halkını üzüntüye boğan olayda hayatını kaybeden hemşire Türkan Sevinç, oğlu Deniz Ege ve kocası Serkan Sevinç’in cenazeleri, Ayvacık ilçesinde bugün toprağa verildi. Pazaryeri Camii’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazına ailenin yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tabutlara sarılan Sevinç ailesinin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Yakınları halen olaya inanamadıklarını belirterek, duydukları üzüntüyü dile getirdi.

Sevinç çifti ve çocukları ilçe kabristanında yan yana defnedildi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir