Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tehlikeli Eğitim

Tehlikeli Eğitim

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde 10 aylık çalışma sonunda yapımı tamamlanan Namık Kemal İlköğretim Okulu?nun çevre düzenlemesi zamanında bitirilemeyince öğrenciler yeni eğitim öğretim yılına dozer ve kamyonların arasında tehlikeyi göz önüne alarak girdi.

Sabah erken saatlerden itibaren okullarına gitmek üzere yola çıkan öğrenciler yapımı yeni tamamlanan 16 derslikli Namık Kemal İlköğretim Okulu?na girerken zor anlar yaşadı. Çevre düzenleme çalışmalarının devam etmesi sebebiyle dozer ve kamyonların arasından geçerek okula girebilen öğrenciler ne yapacaklarını şaşırdı. Okulların açılacağı güne kadar çevre düzenlemesinin bitirileceğinin söylenmesine rağmen bunun gerçekleştirilemediğini belirten veliler, ?Çocuklarımız burada büyük tehlike altında. Bu çalışmanın okulların açılmasından önce bitirilmesi gerekirdi. Dozerler ve kamyonlar hafriyat çalışması yaparken, eğitim ve öğretim nasıl olacak anhlamış değiliz? dedi.

Öte yandan Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu ise okul içerisinde bir sorun olmadığını, aşırı yağmurlar nedeni ile çevre düzenlemesinin yapılamadığını belirterek, ?Bu çalışmalarımız alınan tedbirlerle Pazartesi gününe kadar tamamlanacak? dedi.

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir