Tekirdağ TSO Yönetimi ÇTSO’yu Ziyaret Etti

Tekirdağ TSO Yönetimi ÇTSO’yu Ziyaret Etti
28 Şubat 2014

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı Kongre Fuar Merkezi’nde ziyaret etti. Tekirdağ TSO yönetimine, ÇTSO Başkanı Bülend Engin ile Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Güven Barış Yüksel, Mustafa Kansu, Emin Aydoğan ve Genel Sekreter Sema Sandal ev sahipliği yaptı. Tekirdağ TSO heyetinde Başkan Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Erhan Tanrıöver ve Mestan Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Taner Karaoğlu, Cihan Çömez, Galip Öge ve Genel Sekreter İrfan Ekici yer aldı.

ÇTSO Başkanı Bülend Engin, Tekirdağ TSO heyetine Kongre ve Fuar Merkezi’ni gezdirdi ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kongre Fuar Merkezi’ndeki Akçansa Sergi Salonu’nu, Dr. İbrahim Bodur Konferans Salonu’nu, İçdaş Konferans Salonu’nu ve diğer toplantı ve eğitim salonlarını Tekirdağ TSO heyetine gezdiren Bülend Engin, bina ve salonlar hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Kongre Fuar Merkezi’ni çok beğendiklerini belirterek, böyle bir merkezi Çanakkale’ye kazandıkları için Başkan Bülend Engin ve Oda Yönetimini tebrik etti.

Kongre Fuar Merkezi’ni gezdirdikten sonra Tekirdağ TSO yönetimini, VIP Ağırlama Salonu’nda misafir eden ÇTSO Başkanı Bülend Engin ve yöneticiler, kent merkezindeki eski binayı da ÇTSO Çanakkale Evi haline getirerek, Çanakkale’de turizmin gelişmesine katkı sağladıklarını ifade ettiler.

ÇTSO Başkanı Bülend Engin, Çanakkkale’nin potansiyeli yüksek bir il olduğunu belirterek, İller Arası Rekabetçilik Endeksi’nde 14’üncü sırada yer alarak, Konya, Gaziantep, Kayseri, Adana, Manisa illerini geride bıraktığını ifade etti. Bülend Engin, ÇTSO’nun Çanakkale Savaşları’nın 100’üncü yılı olan 2015 için geliştirdiği Games of Troy ve Su Perdesi projelerini de tanıttı. İki oda yöneticileri ayrıca Çanakkale ve Tekirdağ’ın ekonomik sorunları ve fırsatlar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir