Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Telkari Kursunda Sertifika Heyecanı

Telkari Kursunda Sertifika Heyecanı

Türk Kadınlar Birliği Çanakkale Şubesi bünyesinde çalışmaları devam eden ve Çanakkale Belediyesi’nin destek verdiği telkari kursu katılımcılarına dönem sonunda katılım belgeleri takdim edildi.

Halk Bahçesi’nde bulunan Sanat Evi’nde düzenlenen törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, İl Genel Meclisi Üyesi Cahit Özer başta olmak üzere çok sayıda davetli ve kursiyerler katıldı. Türk Kadınlar Birliği Çanakkale Şube Başkanı Neriman Urgancı, yaptığı açılış konuşmasında kursiyerlerin bir yıl boyunca emek verdiği telkari kursunda ortaya çıkan eserlerin hem sergilendiğini hem de katılım belgelerinin takdim edileceğini söyledi. Urgancı, Çanakkale Belediyesi’nin de kurs çalışmalarına büyük destek verdiğini belirterek, bu çerçevede Başkan Gökhan’a da teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların ardından 13 katılımcıya sertifikaları takdim edilirken, davetliler de el emeği ürünleri inceleyerek bilgi aldı.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir