TEMA Çanakkale Temsilciliğinde Görev Değişimi

TEMA Çanakkale Temsilciliğinde Görev Değişimi
05 Aralık 2011

TEMA Çanakkale Temsilcisi Demet Çavuşgil, görevini ÇOMÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kenan Kaynaş’a devretti.

TEMA temsilciliğinde gerçekleşen devir teslim töreninde bir konuşma yapan Demet Çavuşgil, 2 Mart 2003 tarihinde atandığı ve 9 yıl süren görevinden kendi isteği ile ayrıldığını belirterek, “Bu olayı sizlerle paylaşmamın nedeni, görevim süresince yanımda yer alıp, gönülle ve sabırla beni destekleyen arkadaşlarıma,TEMA aileme sonsuz teşekkürlerimi sunmak ve yeni atanan temsilcimize hoş geldin demektir. 9 yılda ilk, orta, lise ve üniversite öğrencilerine okullarda ve TEMA evinde sayısız eğitim programı düzenlenmiştir. Her kademede yavru tema, lise genç Tema, üniversite genç tema, mezun Tema teşkilatları kurulmuş, birlikte projeler üretilmiş, bilgi paylaşımı seminer, konferans ve panellerle desteklenmiştir. Erozyonla Mücadele Haftası, Orman Haftası ve Çevre Günü gibi önemli gün ve haftalarda “Toprağa Saygı Yürüyüşü”, fidan dikim töreni, mücadele çadırı gibi çok farklı ve ses getiren etkinler düzenlenmiştir” dedi.

Konuşmasında Çanakkale TEMA yönetiminin bir aile olduğunu da belirten Çavuşgil, “TEMA gibi gönüllü kurumlar aile gibidir. Çanakkale TEMA yönetimi de ailedir. 2 yıl süredir danışman olarak yönetimimizde yer alan, bu günden itibaren temsilcilik görevine atanan Prof. Dr. Kenan Kaynaş hocaya hoş geldin diyor ve görevinde başarılar diliyorum” dedi.

TEMA Çanakkale Temsilcisi olan ÇOMÜ Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kenan Kaynaş ise Demet Çavuşgil’in 9 yıllık dönemde başarılı çalışmalara imza atarak birçok ildeki TEMA temsilciliklerine göre çok iyi görev yaptığını belirterek, “Bizlerde bundan korna yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Yönetimimizi aynen koruyacağız ve bir değişiklik yapmayacağız” dedi.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir