Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Terzialan'da Doğa Yürüyüşü Yapılacak

Terzialan'da Doğa Yürüyüşü Yapılacak

Çanakkale?nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesinde geleneksel hale getirilen doğa yürüyüşünün üçüncüsü 10 Mayıs Pazar günü yapılacak.

Terzialan Dağcılık Kulübü (TEDAK) tarafından orgenize edilecek olan yürüyüşe belde halkı, belediye, esnaf ve Çan?daki bazı firmaların maddi ve manevi destek verdiğini belirten yetkililer, ?10 Mayıs Pazar günü saat 10.30?da Terzialan belde meydanından 5,5 kilometre uzaklıktaki Çakıllıbayır mevkiinden başlayacak olan yürüyüşe Çan halkından ve eğitim kuruluşlarından büyük katılım bekliyoruz. Etkinlik kapsamında 4,5 kilometrelik yürüyüşün ilk bölümü sonunda Kocacınarlar piknik alanında vatandaşlara pilav ikram edilecek ve çeşitli yöresel etkinlikler yapılacak. Etkinlik belde meydanına kadar yapılacak yürüyüşle sona erecek. Yürüyüş başlangıcında ise katılımcılara şapka ve tişört verilecek? dediler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir