Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

“The Water Diviner” Filminin Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı

Russell Crowe’un yönettiği, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan’ın da rol aldığı “The Water Diviner” filminin Türkçe dublajlı yeni fragmanı yayınlandı. Çanakkale Savaşı’nda kaybolan oğullarını arayan Avustralyalı babanın öyküsünü anlatan film 26 Aralık’ta sinemalarda olacak.

Bir bölümü de Türkiye’de çekilen filmde Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Mert Fırat üç Türk subayı canlandırıyor. Çanakkale Savaşı’nda kaybolan oğullarını arayan Avustralyalı babanın öyküsünü anlatan filmin Türkiye’de 26 Aralık 2014 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu ise Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Crowe’un yanı sıra Olga Kurylenko ve Türk oyuncular Cem Yılmaz, Yılmaz Erdogan ve Mert Fırat da yer alıyor.

Filmin görüntü yönetmenliğini ise Lord of the Rings üçlemesi, King Kong, I Am Legend, Rise of the Planet of the Apes gibi filmlerden tanınan Andrew Lesnie yapmakta.

Filmin ilk kamera arkası görüntüleri ise şöyle:

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir