Ticaret Borsasından Çanakkale Ziraat Odasına Hayırlı Olsun Ziyareti

21 Şubat 2015

Çanakkale Ticaret Borsası Çanakkale Ziraat Odası Başkanlığına seçilen İsmail Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Çanakkale Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Başkan yardımcıları Salamon Halyo ve Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Zakir Tanrıkulu, Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Yıldırım ve Genel Sekreter Sevcan Elver katıldılar.

Ziyaret ve yapılan görüşme hakkında bir basın açıklaması yapan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen “Ziraat Odamızın Genel Kurulu sonucunda yeni Başkan seçilen İsmail Kaya ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ziyaretimiz verimli ve çok olumlu oldu. Borsamız ilimizde tarım, tarım adayalı sanayi ve hayvancılık ile ilgili çok etkili bir kurum. Son yıllarda kamu kurumlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve özellikle de Ziraat Odamızla çok yakın ve çok geniş kurumsal ilişkiler geliştirdik. Özellikle ilimiz ürünlerinin markalaşması ve tanıtımında Borsamızın büyük bir birikimi var. Sayın Başkan ve ekibi ile iki kurumun sinerji oluşturarak önümüzdeki süreçte yapabileceği işbirliği konuları üzerinde görüştük. İlimizin tarımda karşılaştıkları sorunlar üzerinde durduk” dedi.

Başkan Üzen ayrıca “Çanakkale savaşlarımızın 100. Yılında 14-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında birlikte gerçekleştireceğimiz EXPOTROİA 100. Yıl Gıda ve Tarım Fuarı hazırlıkları ile ilgili görüştük. Kendilerine her zaman kurum olarak çalışmalarında destek olmaya hazır olduğumuzu bildirerek başarılarının devamını diledik. Borsamızın Ziraat Odamızla yakın çalışma ve işbirliği içinde olmasının ilimiz ekonomisine çok büyük katkı ve ivme kazandıracağını düşünüyoruz” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir