TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu’ndan Başkan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

21 Şubat 2015

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna ve beraberindeki heyet Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyaret gerçekleştirdi.

25.12.2014 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği nezdinde 81 ilde gerçekleşen Kadın ve Genç Girişimciler seçimleri sonrasında, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu resmi ziyaretlere devam ediyor.

Belediye Başkanına yapılan resmi ziyarete; TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna, Başkan Yardımcıları Ali Rıza Yüzügüler ve Hasan Beypazarlı, Kurul Üyeleri Bilge Yelkenci, Mahmut Kürşad Pamak, Orçun Oktay, Nilay Erdil, Can Mildon, Ticaret Borsası Genç Girişimciler Kurulu Sorumlusu Gözde Kartal katılım yaptılar.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan İ.Kürşat Tuna, öncelikle Genç Girişimciler Kurulu’nun yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler vererek, kurul üyelerini Başkan Gökhan’a tanıttı.

Genç Girişimciler Kurulu, yeni yönetimini tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Gökhan, genç girişimcilerin İlimizde girişimcilik kültürünün gençler arasında yaygınlaşmasına öncülük ettiğini ve her zaman da edeceğini belirtti.

Başkan Ülgür Gökhan, Genç girişimcilerin yapmış olduğu ziyaretten memnun kaldığını dile getirilerek, kurulun yapacağı çalışmalarında üzerlerine düşecek görevlerde her zaman yardımcı olacaklarını belirtti.

İcra Komitesi Başkanı Tuna, seçim ile birlikte yeni dönemde girişimcilerin gelişimi ve ilerlemelerini sağlamak adına çeşitli eğitim programları ve etkinlikler düzenleyeceklerini ve bu faaliyetlerde Çanakkale Belediyesi ile bir arada olmaktan onur duyacaklarını belirtti.

Ayrıca Kürşat Tuna, Başkan Gökhan’ın verdiği desteklerden dolayı memnuniyetini belirterek, Çanakkale Belediyesi ile yapılacak ortak çalışmalar sonucunda Çanakkale’yi girişimci dostu bir kent haline getirmeyi amaçladıklarını vurguladı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir