Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Tohum Takas Şenliğine Davetlisiniz…

Tohum Takas Şenliğine Davetlisiniz…

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen Tohum Takas Şenliği, 29 Nisan 2018 Pazar günü saat 11.30’da Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığında gerçekleşecek.

Yerel tohumların gelecek nesillere aktarılması adına kurulan Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı, Tohum Takas Şenliğine ev sahipliği yapacak. Üreticiler ve vatandaşlar arasındaki yerel tohumların alışverişinin gerçekleşeceği Tohum Takas Şenliğine Türkiye’nin çeşitli illerinden Tohum Evleri veya Tohum Sandıkları yöneticileri de katılacak. Şenlikte tohum takasının yanı sıra, el sanatlarına yönelik çalışmalar, atölye çalışmaları, panel, söyleşi, kitap tanıtımı, seramik performansı, müzik dinletileri gibi pek çok etkinlik gerçekleşecek olup, aktivite alanlarının yanında yöresel lezzet stantları da kurulacak.

Öte yandan 29 Nisan 2018 Pazar günü saat 11.30’da gerçekleşecek olan Tohum Takas Şenliği için aynı gün 11.00-19.00 saatleri arasında her saat başı Cumhuriyet Meydanı ve Cuma Pazarından ücretsiz araçlar hareket edecek.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir