Topluma Destek Derneği Yeni Döneme Hazır

22 Ağustos 2017

Topluma Destek Derneği gerçekleştirdiği dönem açılışı toplantısı ile yeni dönemde kurullarda görev alacak isimleri belirledi.

Yapılan toplantıda derneğin önemli gücünü oluşturan genç kurul yönetimi ve bu dönem ilk defa oluşturulan üniversite kurulu yönetimi seçildi. Dernek üniversite kurulu başkanlığına Özge Akgül, yardımcılıklarına ise Haktan Demir, Meryem Polat ve Bihter Çakır seçildi. Genç kurul seçiminde ise başkanlığa Gökçe Burgin, yardımcılıklarına ise Ayşen Tanışman ve Cemre Çakır seçildi.

Dernek Başkanı Kahraman Uzan yapılan toplantı ile ilgili şunları söyledi:

“Bugün derneğimizin dinamiğini oluşturan genç kurulumuzun ve yeni oluşturduğumuz üniversite kurulumuzun yönetimini belirledik. Derneğimizin açılışından bu yana emek gösteren ve büyük azimle çalışan genç arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kurulun bir kısımı üniversitelerde öğrenim görmek için şehrimizden ayrılacak ama her daim derneğimizin bir ferdi olmaya devam edecekler. Yeni yönetime gelen arkadaşlarımı ise kutluyorum. Bu dönem uygulayacağımız atölyelerimiz, projelerimiz ve etkinliklerimizde onlara çok büyük işler düşüyor.”

Dernek basın sözcüsü Duygu Kaplan da açıklamasında “Topluma Destek Derneği olarak projelerimizi genç kurulumuz ve üniversite kurulumuz ile birlikte gerçekleştirerek aynı zaman da kurul üyelerimizin sorumluluk sahibi aktif bireyler olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Toplumsal sorunlara duyarlı ve kişisel gelişimine önem veren gençleri derneğimizin kurullarına bekliyoruz. Genç kurulumuzun eski yönetimine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yönetime yeni gelen arkadaşlarımıza ise yeni dönemde başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir