Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

‘Toprağın Çocukları’ Film Ekibinden Başkan Gökhan’a Ziyaret

2011 yılı Ağustos ayında Çanakkale Merkez’e bağlı Kemerdere Köyü’nde “Toprağın Çocukları” adlı sinema filmini çekmek için hazırlıklarına başlayan film ekibi Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı makamında ziyaret etti.

Çekimlerine başlanacak film öncesi tanıtım ve hazırlıklıklar aşamasında olan ekip Başkan Gökhan ile tanışarak, destek talep ettiler.

Köy Enstitülerini anlatacak olan filmin ekibi; “Eyvah Eyvah filmi Çanakkale’yi tanıtma konusunda çığır açtı. Çanakkale’de doğal ve etkileyici alanlar var. Amacımız mevcut köy enstitüleri gibi yapıyı tekrar kurmak, film sonrasında da kurulan alanı ve enstitüyü köye kazandırmak” diye konuştu.

Filmde başrol oyuncusu olarak rol alacak olan ünlü sinema oyuncusu Erkan Can ise Asoss’u çok sevdiğini belirterek, Kazdağları’na olan hayranlığını dile getirdi. Bunu üzerine Başkan Gökhan; gündemdeki Kazdağları gerçeğine değinerek bir de Kazdağları ile ilgili bir film çekin ama gerçekleri yansıtın diye konuştu.

Film ekibi çekim süresi boyunca kalacakları yerle ilgili Başkan Gökhan’dan yardım talep ederken, sanatın ve sanatçının herzaman yanında olduğunu belirten Gökhan, gereken desteği vereceğini dile getirdi.

[Kaynak: canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir