Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Trafik Yoğunluğu Vatandaşları Çileden Çıkarıyor

Trafik Yoğunluğu Vatandaşları Çileden Çıkarıyor

Çanakkale il merkezinde özellikle Demircioğlu Caddesi ile cuma pazarı ve belediye kavşağı arasındaki bölümde yaşanan trafik yoğunluğu vatandaşları çileden çıkarıyor.

Her geçen gün araç sayısının arttığı Çanakkale’de arabalı vapurdan inen araçların da şehir içine girmesi ile trafik içinden çıkılmaz hale geliyor. Özellikle Demircioğlu caddesi ile Cuma pazarı ve belediye kavşağI arasındaki bölümde uzun araç kuyruklarının oluşmasına sebep olan trafikte araçların ilerlemesi mümkün olmuyor. Belediye kavşağı bölgesinde trafik ışıklarının da devreye girmesi sebebiyle araçlar hareket edemez hale gelirken, sürücüler de kornalarını çalarak bu durumu protesto ediyorlar. Trafik yoğunluğunun yaşandığı özellikle belediye kavşağı bölgesinde araçların trafik polisi tarafından ışıklar gözardı edilerek yönlendirilmesi gerektiğini belirten sürücüler bu şekilde trafiğin bir nebze de olsa rahatlayabileceğini belirterek yetkililerin gerekli önlemlerini almasını istiyorlar.

[Kaynak: Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir