Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Troia Motosiklet Grubundan Başkan Gökhan’a Ziyaret

Troia Motosiklet Grubundan Başkan Gökhan’a Ziyaret

Troia Motosiklet Grubu Başkanı Hasan Aytaç ve grup üyeleri Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?ı makamında ziyaret etti.

Motor sporlarının gelişmesi, parkur düzenlemeleri ve yarışların gerçekleşebilmesi konularında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette bir konuşma yapan Başkan Gökhan, Çanakkale?nin bir tarafının denizle çevrili, hemen arkasının da dağlık bir alan olduğunu belirterek, ?Karacaören, Özbek Ovası ve Kumkale tarafındaki araziler motor sporlarının yapılması için elverişli. Bu araziler için bir çalışma yapılmalı. Ancak oralarda fonksiyonel bir pist yapılabilir. Çalışmalarınız bu aşamaya geldiğinde bende sizlere destek olurum? dedi.

Troia Motosiklet Grubu Başkanı Hasan Aytaç ise motor sporlarının yaygınlaştırılması için çalışma yaptıklarını belirterek, ?Ülkemizin çeşitli kentlerinde bu spor çok yaygın. Bizde mevcut bir alanın bu şekilde düzenlenmesini istiyoruz. Ayrıca festivalde, özel günlerde kent içinde gösteri yarışları düzenleyebiliriz. Sürücü arkadaşlarımızı özellikle grubumuza üye arkadaşları trafik kurallarına uymaları ve yayaları rahatsız etmemeleri konusunda uyarıyoruz? dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir