Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Troia Yılında Klasik Araçlarla Nostalji Rüzgarı…

Çanakkale Belediyesi, 2018 Troia Yılı kapsamında bir etkinliğe daha destek veriyor. İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği ile birlikte düzenlenecek etkinlikte, üç gün boyunca kentte nostalji rüzgarı esecek.

27-28-29 Nisan 2018 tarihlerinde üç gün boyunca Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek olan etkinlikte, 7’den 70’e pek çok kişinin ilgisini çekecek klasik otomobiller sergilenecek. Program kapsamında 27 Nisan 2018 Cuma günü saat 17.30’da Belediyemiz önünde gerçekleşecek açılış etkinliğinin ardından Demircioğlu Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Kayserili Ahmetpaşa Caddesi, Gazi Bulvarı, Zübeyde Hanım Sokak, Mehmet Kaptan Sokak, Özgürlük Caddesi, Mehmet Kaptan Sokak, İnönü Caddesi, Cumhuriyet Meydanı güzergahında araç sürüşü yapılarak, etkinliğe de start verilmiş olacak. Çanakkale Belediyesinin de katkı verdiği bu nostaljik etkinliği 29 Nisan 2018 Pazar gününe kadar Cumhuriyet Meydanında takip edebilirsiniz.

Filtreler:

Yorumunuz