Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Troy Atı Bakıma Alındı

Troy Atı Bakıma Alındı

Baş rolünü Brad Pitt’in oynadığı “Troy” filminde kullanıldıktan sonra Kültür Turizm Bakanlığı’nın girişimleriyle Warner Bros Film Şirketi tarafından Türkiye’ye hibe edilen ve 7 yıl önce de Çanakkale Valiliği karşısına yerleştirilen Troy atı bakıma alındı.

Çanakkale Belediyesi yetkilileri 7 yıl önce valilik önündeki alana yerleştirilen fiberden yapılma atın bölgede gerçekleştirilen düzenleme çalışmaları kapsamında bakıma alındığını belirterek, “İlk etapta deforme olan bölümlerinin bakım ve boyası yapılacak. Ayrıca atın iç bölümündeki montaj yerlerinde bir oynama olup olmadığına da bakıp gerekli bakımı tamamlayacağız? dedi.

Bakım çalışmalarının önümüzdeki hafta içerisinde tamamlanacağını da belirten belediye yetkilileri, bölgede yapılan düzenleme çalışmalarının ardından Troy Atı ile birlikte alanın daha güzel bir görünüme kavuşacağını sözlerine ekledi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir