Troypark Satranç Turnuvası Tamamlandı

10 Ekim 2017

Troypark Alışveriş Merkezi tarafından 4’ncü kez düzenlenen satranç turnuvası yapılan son tur karşılaşmaları ve ödül töreniyle sona erdi.

8 ve 7 Yaş altı sporcularının yer aldığı Minikler Satranç Şenliğine toplam 47 sporcu katıldı. Teşvik amaçlı düzenlendiğinden sonuç ve sıralama açıklanmayan bu kategorilerde turnuvayı tamamlayan tüm sporculara Troypark AVM Müdürü Sevim TAPKAN tarafından madalya ve katılım belgesi verildi.

10 Yaş altı kategorisinde 29 sporcu mücadele etti. Çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda dereceye giren sporculara Troypark AVM Güvenlik Müdürü Mustafa Bey tarafından ödülleri verildi. Bu kategoride Alp ARSLAN birinci, Umut Deniz OLGUNAY ikinci, Mehmet YILMAZ üçüncü, Kayra ÖZER dördüncü ve Doruk AKKAŞ beşinci olarak ödül aldılar. 10 Yaş altı en iyi bayan sporcularda Zeynep ÖZKAN birinci, Esila BAKİ ikinci ve Evra BAYRAK üçüncülüğü elde etti.

14 Yaş Kategorisinde 21 sporcu derece için mücadele etti. Turnuvayı Uğur UYSAL birinci olarak bitirirken, Görkem Necmi YIĞIN ikinci, Aşkın Beliz CAN üçüncü, Melih GÜREN dördüncü ve Nilsu ENÇ beşinci oldular. En iyi bayan sporcular sıralamasında Aşkın Beliz CAN birinci, Nilsu ENÇ ikinci ve Defne ŞENGÖREN üçüncü oldu.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir