TÜBİTAK Yaz Bilim Kampı Sona Erdi

TÜBİTAK Yaz Bilim Kampı Sona Erdi
23 Ağustos 2021

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Eğitim Fakültesi akademisyenlerinden Öğr. Gör. Arzu Bayındır'ın proje yürütücülüğünde düzenlenen, Çanakkale Belediyesi tarafından desteklenen TÜBİTAK “Sihirli Dünyalara Açılan Kapılar ve Bilime Yolculuk” Yaz Bilim Kampı sertifika töreni ile sonlandı.

2-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında 3 ayrı dönemden oluşan Yaz Bilim Kampına Çanakkale’de öğrenim gören başarılı öğrencilerin yanı sıra, 2020 yılında İzmir depreminde birinci derece etkilenen çocuklar, Darüşşafaka Eğitim Kurumu’nda öğrenim gören öğrenciler ile şehit ve gazi çocuklarının katılımda bulundu.

ÇOMÜ ve farklı üniversitelerden öğretim elemanları tarafından yürütülen program etkinlikleri, 7'şer günlük programlarla üç dönem olarak Çanakkale’de düzenlendi. 

Programın son günü kapsamında ise Belediye Başkan Vekili Rebiye Turan Ünüvar’ın da katılımıyla sertifika töreni gerçekleştirildi. Öğr. Gör. Arzu Bayındır, kampa ilişkin bilgiler verirken, Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar da programda emeği ve katkısı bulunan herkese teşekkürlerini iletti.

Etkinlik, öğrencilere sertifikalarının verilmesi ve kamp pastasının kesimi ile sonlandı.

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir