TÜFAD ve Futbol Saha Komiserleri ile İlk Yarı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

14 Ocak 2013

2012-2013 sezonu ilk yarı değerlendirme toplantısının İkincisi 14 Ocak 2013 Pazartesi günü saat 15:00’de TÜFAD Çanakkale Şubesi ve Futbol Saha Komiserleri Derneği ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Toplantı salonunda yapıldı.

Toplantının Antrenörlerle ilgili bölümünde, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem konuşma yaptıktan sonra, Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Dr. Firuz Erdil de Antrenörlere, slayt uygulamasıyla ve örnekleriyle Stadlarda Yasak Maddelerin Bulundurulması, Satılması ve Atılması, Stadyumlara Verilen Hasarlar, Kötü ve Çirkin Tezahürat, Futbol Disiplin Talimatı Uygulamaları, Seyirci Olayları, Sahaya ve Oyun Alanına Müdahaleler, Patlayıcı ve Yanıcı Maddeler hakkında bilgiler verdi.

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Uğur Söylemez de Amatör Lig’lerde hakem uygulamaları ile bilgiler vererek, hakemlere yapılan eleştirileri cevapladı.

Toplantı, Antrenörlerin sorunları, istek ve görüşleri ve karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

Toplantıya ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak, TÜFAD Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem, TÜFAD Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Ünver, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Uğur Söylemez, Futbol Saha Komiserleri Derneği Çanakkale Şube Başkanı Mahmut Tonka, TON TV Amatör Panoroma Programını hazırlayıcısı Bülent Büberci ve Futbol Yerel Amatör Lig’lerde faal olarak görev yapan Antrenörler katıldılar.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir