Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Türk – Japon Deniz Forumu Düzenlenecek

Türk – Japon Deniz Forumu Düzenlenecek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi ile Japonya Tokyo University of Marine Science and Technology işbirliğiyle düzenlenen “Türk-Japon Deniz Forumu” 4-8 Kasım 2012 tarihlerinde ÇOMÜ ev sahipliğinde Çanakkale’de gerçekleştirilecek.

Japonya’dan 20 kişilik bir heyetin yanısıra, İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nden akademisyen ve öğrencilerin de katılacağı toplantıya Tokyo Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesi Rektör Yardımcısının da katılımları ayrı bir önem ve anlam taşıdığı bildirildi.

İki ülkenin kültürel zenginliklerinin tanıtıldığı aktivitelerin yanı sıra, 8 Kasım 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Biyo-çeşitlilik ve Deniz Endüstrilerinin Uyumu” Temalı Sempozyum’a tüm ilgililerin katılabileceği bildirildi.

[comu.edu.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir